VII edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich
2020-02-12

VII edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zapraszamy do udziału w VII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w dniach 08-10 czerwca 2020 r.

Dni Otwarte to popularna akcja o dużym zasięgu skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich, realizujesz lub zrealizowałeś ciekawy projekt, zgłoś się już dziś i dołącz do akcji! W dniach 08 - 10 czerwca 2020 r. otwórz swoją siedzibę dla odwiedzających. Daj sobie możliwość zaprezentowania swoich projektów i opowiedzenia o swojej przygodzie z Funduszami Europejskimi. Zaoferuj zniżkowe lub darmowe wejścia do swojej placówki, aby wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć i poznać efekty Twoich projektów.

VI edycja skupiła aż 842 wydarzenia, które odwiedziło łącznie blisko 160 tysięcy osób.

Profesjonalna promocja Państwa akcji w telewizji, w internecie i radio oraz za pośrednictwem  strony internetowej promującej akcję z wyszukiwarką oraz mapą wydarzeń, pakiet darmowych materiałów promocyjnych w wersji elektronicznej dla każdego wydarzenia, emisja spotu promującego akcję w środkach komunikacji miejskiej, „citylight” na wiatach przystankowych – to tylko niektóre z zalet udziału w wydarzeniu.

Udział w wydarzeniu pozwala także na nawiązanie nowych kontaktów z potencjalnymi klientami i kontrahentami oraz wymianę doświadczeń czy pomysłów.

 Zachęcamy do dołączenia do „Dni Otwartych”. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularzzgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca br.

 Więcej informacji:  https://dniotwarte.eu/aktualnosci/swietujemy-juz-po-raz-siodmy-dni-otwarte-funduszy-europejskich-2020-w-polsce